#1 2008-05-04 14:43:41

Marcuss

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 21
Punktów :   

RANGI GILDYJNE

Od dłuższego czasu dostaje pytania typu co zrobić by mieć wyższą rangę albo dlaczego on ma taką a ja nie
więc poniżej objaśnienie

1 Świeżak
2 Giernek
3 Rekrut
4 Twinki
5 Member
6 Szlachta Ekipy
7 Oficer
8 Klas Lider
9 Rada Gildi
10 King

krótkie objaśnienie
to za co są rangi przyznawane będzie stopniowo ulegać zmianie gdy Gildia będzie sie coraz lepiej rozwijała
generalnie dążymy do tego by w Gildi były same 70 lewelowe postacie aktywnie grające w WoWa
ale jak narazie rekrutujemy od 30 levela i czas pokaze

Nie chce by Gildia miała typowy charakter Raidowy bo już to przerabiałem na innym serwie
zależy mi na grze PVP ale z wypadami na raidy i heroicki w wolnych chwilach
będą chętni na to by pójść np do Kara to niema sprawy jak nie to wspólne BG czy Arena nic na siłę.
Zależy mi na tym byśmy razem fajnie spędzali czas na grze a nie robili coś pod przymusem.


1 ranga wiadomo dostaje ja każdy na starcie generalnie przeznaczona dla osób od 30 do 39 lev(jak na razie)

2 ranga dla osob od 40 do 49

3 ranga dla osób od 50 do 59 levela (jak na razie)

4 ranga dla osób grajacych typowo pvp na BG i ganiajac za horda niema tu znaczenia level

5 ranga dla osob od 60 do 69

6 ranga przeznaczona dla 70 levela

7 ranga dla osób które sporo wnoszą do Gildi pomagają innym i pilnują porządku oraz zdobyły zaufanie Rady Gildi i Moje

8 ranga przeznaczona dla osoby na 70 która o swojej postaci ma największą wiedzę i potrafi grać nią doskonale zarówno pvp jak i pod raidy jak również umie przekazać swoją wiedzę innym. Ta osoba lideruje swojej klasie w Gildi

9 ranga osoby z tej grupy pomagają mi w kierowaniu gildia są to zaufane osoby na których można polegać i które sprawdziły sie już w innych sytuacjach jak mnie niema to oni sprawują władze w Gildi i do nich należy się zwracać ze wszystkimi problemami

10 ranga Władza Absolutna (brak wolnych miejsc )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpoptown.pun.pl www.tibiamaster.pun.pl www.neo.pun.pl www.magic-fight.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl